Podle čeho vybírat ?

Kuchyně

Naší snahou je dodat zákazníkovi novou kuchyň ve vysoké kvalitě za nízkou cenu. Při realizaci je kladen důraz nejen na funkčnost a design.

U nás je ke každé zakázce přistupováno individuálně, nejsme omezováni sériovou výrobou, vše je vyráběno výhradně podle příní zákazníka.

Součástí kuchyně mohou být vestavné spotřebiče, výsuvy, koše a dřezy od předních výrobců.

Dvířka

Lamino  - je dřevotřísková deska potažená slabou folií v různých dekorech.

Foliovaná -  MDF dvířka je skvělá volba do vaší kuchyně. Folie se dobře udržuje a napodobuje dřevodekor.

Lakovaná - dvířka ve vysokém lesku jsou skvělou volbou do kuchyně, ve které se nebude moc vařit, jinak všude uvidíte otisky a šmouhy. Pokud Vám nevadí časté leštění dvířek je to skvělá volba.

Dřevěná - masivní dvířka dodávají kuchyni přirozenost. Dvířka jsou náročnější na údržbu, tmavnou a získávají patinu.Cena kuchyně s těmito dvířky patří do vyžší cenové kategorie. Kuchyni přidají nádech luxusu na mnoho let.

Lamino je nejpoužívanější materiál pro kuchyňské sestavy v přijatelných cenových relacích.  Výchozím materiálem je laminovaná dřevotřísková deska potažená fólií nebo dýhou. Jeho výhodou je snadná údržba a široká paleta dekorů od domácích druhů dřevin (dub,buk,borovice) přes vzácnější jako je teak,palisandr nebo mahagon. Sestavu doplňují pracovní desky v dezénu mramor nebo žula či jedno nebo vícebarevné paletě. Před mechanickým opotřebením a poškozením jsou desky chráněny plastovou ABS hranou nepřeberných barevných kombinacích,což umožňuje přizpůsobit barvu kuchyňské linky téměř každému interiéru.

Předností kuchyně z lamina je barevná a tvarová stálost,vysoká tepelná odolnost,snadná údržba,odolnost proti opotřebení,vlhku a otěru. Přesto má lamino jednu nevýhodu: tvrdý materiál umožňuje pouze hladký povrch bez možnosti frézování jakéhokoliv motivu. Na možnosti vytvořit moderní interiér to však nemá vliv.Kuchyně zároveň splňují vysoké estetické požadavky a lze s nimi dokonale imitovat zvolený dekor ať jde o jednoduchou barvu,klasické či patinové dřevo. A když vás za pár let přestane barevná kuchyň bavit,můžete dvířka snadno vyměnit za jiný dekor.

Tolik obdivovaný masiv má vedle poměrně vysoké ceny jednu zásadní chybu - dřevo je náchylnější k poškrábání, což je jistá nevýhoda, ale jak přirozeně stárne , získává krásnou patinu.

Cenu kuchyně se zákazník dozví zpravidla až poté, co výrobce seznámí s představou jak má nábytek vypadat a vybere si dřevinu.    Na výši ceny záleží nejen materiál, kvalita kování, ale i styl a množství skříněk. Na zakázkové práci se nic neušetří zato doma budeme mít originální kuchyň, ktrá se hned neokouká.

Aktuálně

  • 1.3.2019 Od 1.3.2019  byla přerušena výroba nábytku.
  • 20.11.2015Sledujte oblast Reference, každý měsíc nové fotky..
  • 1.7.2009Na přání zákazníka vytvoříme návrh kuchyňské linky. Za tento návrh účtujeme částku 500 kč jako vratnou kauci při realizaci zakázky. Návrh je zpravidla hotov do 7 pracovních dnů. Pro výrobu akceptujeme i Vámi dodané návrhy.